واحد طراحی سایت

طراحی وب سایت در گذشته به اشخاص و شرکتهای بزرگ که به دنبال توان مناسب رقابتی در بازارهای داخلی و جهانی می گردند ارائه میشد.شاید تصور کنید که کسب و کار شما نیازی به طراحی سایت نداشته باشد، اشتباه نکنید هر کسب و کاری، حتی کسب و کار های کوچک هم به طراحی سایت نیاز دارند.

یک طراحی سایت خوب، موجب افزایش اعتبار و  مشتریان شماست. طراحی سایت مسیرمستقیم شما به سمت کسب درآمد چند برابر را هموار خواهد کرد.

تبلیغات دیدگاه با طراحی اختصاصی ویژه و استفاده از تیم تخصصی طراحی و توسعه وب، که خود شامل  گرافیست حرفه ای، طراح و برنامه نویس مسلط می باشد، سعی در تولید یك وب سایت با ظاهری زیبا و در اجرا فنی و كارآمد برای شما دارد .

هاست و دامنه

در مرحله اول برای شما هاست و دامنه ای  تهیه می کنیم . هاست و دامنه ای که برای شما تهیه  میشود از نظر امنیت و خدمات هم مطمئن و قابل اتکا می باشد.

 طراحی قالب اصلی

در این مرحله با توجه به نوع کسب و کار شما یک طرح توسط طراح تهیه میشود  و پس از تایید شما فرایند طراحی ادامه می یابد. ما تمام تلاشمان را می کنیم که در اولین طرحی هم که ارائه میشود، تمامی اصول تجربه و رابط کاربری رعایت شده باشد

کد نویسی سایت

اکنون ، طرحی که مورد تایید شما میباشد در دست تیم طراح سایت قرار گرفته و کدنویسی آن رسما آغاز میشود. در این مرحله برنامه نویسان ما با تمام قوا کدنویسی سایت شما را انجام می دهند و شما نیز در جریان فرایند کار قرار خواهید گرفت.

تست و بازنگری

سپس شروع به بررسی سایت کرده و دستورات اصلاحی شما را اعمال می نماییم تا نتیجه مورد نظر شما بدست بیاید. ما در تلاش هستیم سایتی که مورد قبول شما و کاربرانتان هست را برایتان به ارمغان بیاوریم.

تحویل سایت

در نهایت پس از اتمام طراحی سایت و رعایت الزامات فنی یک وب سایت حرفه ای آماده تحویل میباشد که شامل پشتیبانی ما بصورت توافقی به منظور اطمینان خاطر و قدردانی اعتماد شما میشود.